Звітність в ДПСУ

14.09.2020

masterkey

Відмінено форму «Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів».

Як повідомляє Державна податкова служби України, з метою спрощення механізму обміну електронними документами з контролюючими органами, 01.09.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.01.2020 № 261 «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами».

Отже, з 01 вересня 2020 р.:

–          у разі отримання нового комплекту електронних ключів (за наявності одночасно діючого старого комплекту КЕП) Ви маєте можливість подати Документ «Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису»;

–           у разі отримання нового комплекту електронних ключів (за відсутності одночасно діючих старих КЕП) Документ « Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів» подавати до ДПС не потрібно. 

Приєднання до Договору здійснюється шляхом надсилання до контролюючого органу першого електронного документа у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства. Підтвердженням про приєднання автора до Договору є отримання автором відповідної квитанції про прийняття контролюючим органом такого документа.

Інші Новини