Апаратні засоби захисту інформації

Захищені носії
(токени)

Для кожного особистого ключа необхідно придбати окремий захищений носій

Е.ключ ”SecureToken‑338M”

Захищений носій (ЗНКІ), виготовлений у пластиковому корпусі, є засобом кваліфікованого електронного підпису чи печатки, призначений для генерації, шифруванню, зберіганню особистого ключа користувача.

1020 грн

Е.ключ ”SecureToken‑338S”

Захищений носій (ЗНКІ), виконаний у вигляді USB-пристрою. Призначений для генерації, перевірки та/або зберіганню особистого ключа користувача, із використанням його в системах електронно довірчих послуг.

1380 грн

Е.ключ ”SecureToken‑337F32”

Захищений носій (ЗНКІ) з додатковим об’ємом пам`яті 32 Гб, є засобом кваліфікованого електронного підпису чи печатки, призначений для авторизації і зберіганню будь-яких даних користувача із захистом від несанкціонованого доступу.

2352 грн

Е.ключ ”SecureToken‑337F16”

Захищений носій (ЗНКІ) з додатковим об’ємом пам`яті 16 Гб, є засобом кваліфікованого електронного підпису чи печатки, призначений для авторизації і зберіганню будь-яких даних користувача із захистом від несанкціонованого доступу.

2136 грн

Е.ключ “Алмаз-1К”

Захищений носій (ЗНКІ) у пластиковому корпусі, є засобом кваліфікованого електронного підпису чи печатки, призначений для генерації та/або зберіганню особистого ключа користувача та використання його в системах електронно довірчих послуг.

Немає в наявності

 

Смарт‑картки
і карт‑рідери

Смарт-картка “CryptoCard-337”

Захищений носій (ЗНКІ) призначений для генерації, шифруванню, зберіганню особистого ключа користувача і його авторизації у відповідних системах.

420 грн

Карт-рідер ”KP-371M”

Пристрій який забезпечує інтерфейс між комп’ютером і смарт‑карткою (ISO/IEC 7816) читання або запису інформації. Що застосовується для побудови систем доступу, персоналізації і авторизації користувачів.

384 грн