Шановні клієнти!

27.05.2021

masterkey

Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг «MASTERKEY» завжди формує для своїх клієнтів кваліфіковані сертифікати, що забезпечує можливість використовувати в подальшому кваліфікований електронний підпис, якщо він був згенерований на захищеному носії.
Діюче законодавство України дозволяє використовувати як удосконалений електронний підпис, так і кваліфікований електронний підпис.
Відмінність удосконаленого електронного підпису від кваліфікованого електронного підпису полягає тільки в одному – носій на який записаний електронний ключ. Якщо електронний ключ записано на захищений носій – USB-токен або смат-картку, це – кваліфікований електронний підпис, якщо на звичайний носій – USB-флеш накопичувач, CD або DVD диск, тощо це – удосконалений електронний підпис.
Засіб, на який буде записано електронний підпис, обирає сам клієнт, в залежності від того, де такий електронний підпис, в подальшому, буде застосований.
Кваліфікованим надавачем «MASTERKEY», у якості додаткової опції, за окрему плату, пропонується на вибір декілька типів захищених носіїв для формування кваліфікованого електронного підпису. Із зазначеною пропозицією є можливість ознайомитися на офіційному сайті у розділі «Захищені носії»

Інші Новини